©2020 by Logistyka Produkcji

LP-LOGO.png

Dawid Majchrzak

Hilding Anders Polska

Od 13 lat zajmujący się organizacją przedsiębiorstw i procesów produkcyjnych. Pasjonat nowoczesnych metod zarządzania produkcją oraz systemów informatycznych. W firmie Hilding Anders Polska zaczynał od wdrażania filozofii Lean Manufacturing, szefował działowi technicznemu a w chwili obecnej zajmuje się zarządzaniem projektami wewnątrz grupy Hilding Anders. Absolwent Inżynierii i Zarządzania Produkcją na Politechnice Poznańskiej, wykładowca Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, członek Rady Biznesu Politechniki Poznańskiej.

Sylwia Janas

Inspire4Results www.inspire4result.com

Strateg, Change Manager, Inspirator, Praktyk HR, trener, coach. HR Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem polskim i międzynarodowym (Europa, Bliski Wschód i Afryka) zdobytym w szybko rozwijających się organizacjach, takich jak Electrolux, Heineken, EPAM Systems, Sheraton, Teva Pharmaceuticals.

Pomaga w przejściu firm na wyższy poziom biznesowy w zakresie efektywności organizacji, zespołów, rozwoju pracowników i komunikacji. Wspierała duże transformacje organizacji na poziomie lokalnym i regionalnym w obszarze produkcji i logistyki między innymi zmianę modelu biznesowego poprzez utworzenie Centrum Planowania Łańcucha Dostaw Electrolux w Oławie obsługującego całą Europę.

Opracowała i wdrożyła innowacyjny projekt rozwojowy dla talentów Electrolux w całej Polsce. Podniosła zaangażowanie pracowników i obniżyła ich rotację zewnętrzną w firmie Heineken poprzez konkretne i praktyczne rozwiązania wypracowane z biznesem. Z sukcesem wprowadziła zmiany w myśleniu i podejściu pracowników do klienta z pasywnego na proaktywny.

Główne obszary specjalizacji to strategia personalna, przywództwo, globalne trendy dotyczące rozwoju pracowników, które wpływają na Polskę, zarządzanie zmianą, rozwój organizacji, wzrost zaangażowania i lojalności pracowników, komunikacja. Posiada certyfikację Extended DISC do badania profilu osobowego, ról zespołowych Belbina; trener umiejętności „miękkich”, certyfikowany Coach.

Tomasz Ślęzak

Work Service

Posiada wieloletnie doświadczenie w działalności biznesowej na rynkach europejskich. Pierwszych 9 lat swojej kariery zawodowej związał z Procter&Gamble, gdzie początkowo odpowiadał za współpracę z kluczowymi klientami oraz wsparcie sprzedaży. Po objęciu stanowiska Menadżera ds. Strategii i Planowania Marketingowego na rynkach Europy Centralnej, Afryki i Bliskiego Wschodu (CEEMEA) opracował i wprowadził nowe strategie produktowe na podległych rynkach. Po powrocie do Polski objął stanowisko Menadżera marketingu handlowego Gillette.

Od grudnia 2010 roku prowadził Pion Sprzedaży w polskim oddziale– DB Schenker. Jako Dyrektor Sprzedaży reprezentował spółkę na European Sales Steering Team. Ponadto, od marca 2009 do końca 2011 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Metromedia Polska, firmy reklamowej specjalizującej się w mobilnych nośnikach reklamowych. W latach 2013-2019 zajmował stanowisko  Wiceprezesa Zarządu Work Service S.A.

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ze specjalizacją marketingu i zarządzania. Od 2014 roku jest lektorem na podyplomowych studiach zarządzania sprzedażą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Za swoje dokonania zawodowe został wyróżniony złotą nagrodą Brand Building Award.

Maciej Koc

Getinge IC Production Poland

Absolwent Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pracę zawodową rozpoczynał jako konsultant prowadzący projekty wdrożeniowe znormalizowanych systemów zarządzania ISO oraz szkolenia z zakresu wykorzystania metod i technik zarządzania jakością.
Od 2010 roku zajmuje się tematyką Lean Manufacturing, skupiając się głównie na narzędziach wykorzystywanych w optymalizacji procesów montażowych na liniach produkcyjnych. Przez 3 lata pełnił funkcję managera odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój filozofii Lean Manufacturing w polskiej fabryce ArjoHuntleigh produkującej sprzęt medyczny oraz wspierał działania w zagranicznych zakładach należących do grupy. Obecnie Dyrektor Produkcji w zakładzie Getinge Infection Control Poland. Prelegent licznych konferencji poświęconych tematyce optymalizacji procesów produkcyjnych. Wykładowca studiów podyplomowych lean i zarządzania jakością na wyższych uczelniach w Poznaniu oraz Warszawie.

Tomasz Szczepura

Dachser

Pracuje w logistyce od 17 lat. Przez cały ten czas szukał firmy, z którą mógłby dzielić najdroższe wartości etyczne i moralne którym hołduje czyli etykę, uczciwość, braterstwo i  lojalność. Wszystkie te elementy znalazł w Dachser. Pracując na stanowisku Kierownika sprzedaży, mogę  pomagać ludziom: "Dzięki zaangażowaniu stojących za mną blisko 24 000 ludzi w Dachser, sprawiam, że moi partnerzy biznesowi mogą cieszyć się spokojnymi wieczorami z dala od napięć i emocji na co dzień towarzyszących logistyce i zarządzaniu.

Marek Jackowski

ORSOFT GmbH

Menadżer z 25 letnim doświadczeniem międzynarodowym. Przez 10 lat pełnił funkcję Dyrektora Wdrożeń Projektów Międzynarodowych oraz Dyrektora Konsultingu na kraje Europy centralnej i wschodniej w Comarch S.A.. W branży outsourcingowej prowadził projekty przenoszenia operacji na teren Polski. Doświadczenie zdobywał współpracując m.in. z Unilever, UBS, Auchan, Metro, Lechia Beiersdorf, EPAM Systems.

Od kilku lat prowadzi działalność, gdzie koncentruje się na zwiększaniu efektywności w obszarze strategicznego i operacyjnego zarządzania łańcuchem dostaw. W projektach tych wykorzystywane są idee digitalizacji procesów i produktów, Ekonomii API, oraz Przemysłu 4.0. Na zasadzie mentoringu lub interim management wspiera firmy w obszarach projektowania nowego biznesu, planowania produkcji, sprzedaży oraz udostępniania zasobów w nowo tworzonym ekosystemie e-biznesowym.

Krzysztof Szymański

ABC Akademia

Wiceprezes Zarządu firmy ABC Akademia Sp. z o.o., Jeden z najlepszych specjalistów posiadający praktyczne doświadczenia w wykorzystaniu i wdrażaniu rozwiązań business intelligence w zarządzaniu controllingowym przedsiębiorstwami, Jest wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Szkole Głównej Handlowej, Autor wielu publikacji i artykułów z zakresu controllingu i zarządzania kosztami, Od ponad 14 lat bierze udział, jako menedżer projektów, w kilkudziesięciu projektach związanych z wdrożeniami systemów zarządzania kosztami, sprzedażą oraz logistyką w przedsiębiorstwach z wielu branż.

Szymon Kwaskiewicz

SSI SCHÄFER

Specjalista w obszarze wdrażania nowoczesnych rozwiązań intralogistycznych, związany z firmą SSI SCHÄFER .  Na koncie ma kilkadziesiąt projektów wdrożenia szaf windowych Logimat. Brał także udział we wdrażaniu automatycznych systemów transportowych WEASEL pracujących w obszarze logistyki.

Przemysław Sokołowski

Autodesk

Od wielu lat związany z branżą CAD. Autor popularnego wśród użytkowników Autodesk Inventor bloga, poświęconemu rozwiązaniom Autodesk dla projektantów mechanicznych. Od 12 lat związany z firmą Autodesk.

Karol Kula

3DGence

Karol Kula ma ponad 15-letnie doświadczenie managerskie w sprzedaży, rozwoju rynku, kreowaniu strategii oraz wprowadzaniu produktów i firm na rynek polski i zagraniczny. Zajmuje się doradztwem biznesowym, usprawnianiem procesów sprzedażowych, sprzedażą, marketingiem, a także budowaniem wizerunku firmy. Swoje doświadczenie zdobył, pracując w międzynarodowych korporacjach oraz spółkach akcyjnych, jak FATH Components czy  BALLUFF Polska. Aktualnie zajmuje stanowisko Sales Director w firmie 3DGence - dynamicznie rozwijającym się, polskim producencie drukarek 3D.

Michał Żelichowski

EQ System

Ekspert w znajdowaniu wyjścia z sytuacji bez wyjścia i doskonalenia procesów, których pozornie udoskonalić się już bardziej nie da. Zdanie „To niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, a zarządzanie produkcją nie ma przed nim żadnych (no, prawie żadnych) tajemnic. W swoim portfolio ma ponad 17 lat doświadczenia, setki wdrożeń i tysiące rozmów o mniej lub bardziej konwencjonalnym podejściu do doskonalenia procesów biznesowych. Nie lubi rozwiązań „na chwilę” ani tych „raz na zawsze” – uwielbia natomiast te, które rosną razem z firmą. Jego podejście doceniły m.in. takie firmy, jak: Philip Morris, Strauss, Plastic Omnium, Hortex czy Profim. A jego „kolekcja” nadal rośnie. Absolwent Politechniki Śląskiej, kierunku Informatyka i Ekonometria. W EQ System pełni funkcję Członka Zarządu.

Krzysztof Czekalski

Panattoni Europe

Z branżą nieruchomości związany jest od 20 lat, w Panattoni Europe od 7lat. Absolwent Politechniki Warszawskiej, na kierunkach Zarządzanie Nieruchomościami oraz Zarządzanie w budownictwie. Aktualnie na stanowisku  Head of BTS Technical Development odpowiedzialny jest za zapewnienie wsparcia technicznego i nadzór na wszystkich etapach realizacji projektu i procesu budowlanego inwestycji na indywidualne zamówienia  klientów (build-to-suit).

Na przestrzeni ostatnich 7 lat Krzysztof uczestniczył w realizacji kontraktów bts-owych dotyczących najmu i budowy inwestycji produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni blisko 600 000 mkw., co stanowi 70% łącznej powierzchni zrealizowanej przez dział BTS w Panattoni Europe. Ostatnie projekty to m.in.: Ideal 27 400 mkw w  Świdnicy, K-Flex  18 400 mkw w Kutnie ( trzeci z kolei wspólny projekt PE i  K- Flex), Intersnack 10 000 mkw w Nysie, Ontex 26 000 mkw w Radomsku, Ideal 20 000 mkw w Zielonej Górze, 45 000 mkw dla GE w Bielsko-Białej, 34 000 mkw dla IFA w Ujeździe.  Te i wiele innych projektów zrealizowanych z udziałem Krzysztofa Czekalskiego należą do jednych z wiodących projektów na rynku, nagrodzonych w licznych konkursach branżowych w ostatnich latach, m.in. Manufacturing Awards, Eurobuild Awards, CEE Investments Awards.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram