ARENA PRODUKCJI 2020

Idea konferencji

Idea konferencji

Z przyjemnością  zapraszamy Państwa na siódmą już odsłoną konferencji Arena Produkcji Będzie to doskonała okazja, aby pojawić się w gronie ekspertów z dziedziny zarządzania zakładami produkcyjnymi i włączyć się w dyskusję na temat zmian, jakie zachodzą w firmach produkcyjnych. 
Aby zmaksymalizować efektywność czasu spędzonego poza fabryką, dzień przed konferencją zapraszamy Państwa także na unikatowy warsztat: "Produkcja 4.0. Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki".

Transformacja pozostaje tematem przewodnim naszej konferencji, podczas której omawiany kwestie związane z zarządzaniem zakładami produkcyjnymi oraz ich otoczeniem. Jednak na przykładzie doświadczeń szeregu producentów jasno widać, że nie każda zmiana daje takie efekty, jakich się spodziewano. Tym bardziej warto przybyć do Wrocławia i przekonać się, co zrobili już pionierzy produkcyjnej transformacji, jakie działania okazują się wysoce skuteczne oraz gdzie kryją się źródła oszczędności.

Motywacja stojąca za zmianami zachodzącymi w fabrykach może mieć źródła wewnątrz lub na zewnątrz firmy. Część organizacji musi dostosować się do wymogów swoich klientów lub też gonić za konkurencją, Dla innych transformacja to naturalny proces, wynikający z nieustannego dążenia do poprawy swoich działań i kultury organizacyjnej. Nie brakuje tez jednak takich firm, dla których gruntowne zmiany nie są już opcją, ale jedynym sposobem na wyjście z patowej sytuacji, w jakiej postawiły je trudna sytuacji na rynku pracy, rosnące koszty energii czy też nadchodząca recesja.

Spotkania w szerokim gronie ekspertów i reprezentantów firm produkcyjnych, dzielących się swoimi doświadczeniami z różnych branż, zwiększają szanse na wybranie właściwej drogi działania. Dlatego też, prócz dbania o atrakcyjną tematykę części plenarnej, dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia okazji do kameralnych spotkań, podczas których można szerzej podyskutować o wybranych zagadnieniach.

Arena Produkcji ma wspomóc uczestników w poradzeniu sobie z takimi zagadnieniami jak optymalizacja procesów w fabryce, mądre i skuteczne wykorzystywanie nowoczesnych technologii, rozwój umiejętności menedżerskich czy też umiejętne tworzenie synergii między działalnością fabryki a całym łańcuchem dostaw.

Podczas tej edycji Areny Produkcji dajemy też Państwu okazję do gruntownego pogłębienia wiedzy na temat digitalizacji fabryk - dzień przed konferencją odbędzie się warsztat: "Produkcja 4.0. Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?"  To pierwszy i jedyny jak do tej pory taki projekt w Polsce, podczas którego przekażemy unikatową wiedzę na temat możliwości, jakie daje producentom digitalizacja produkcji, kosztów jej wdrożenia oraz obszarów od których najlepiej rozpocząć cyfrową transformację. 

KOGO ZAPRASZAMY?

Dyrektorów

Zarządzających

Dyrektorów

Fabryk

Dyrektorów
i Kierowników Produkcji, Technicznych, Jakości

Menedżerów Łańcucha

Dostaw, Logistyki, Zakupów

Dyrektorów

i specjalistów ds. cyfrowej transformacji biznesu.

JAKIE BRANŻE?
Arena Produkcji 2014-2019 w liczbach

Odwiedziło nas 1342 praktyków z 621 firm produkcyjnych

Wiedzą wspierało nas ponad 50 praktyków z długoletnim doświadczeniem branżowym

Współpracę marketingową podjęło z nami blisko 80 firm

Zobacz relacje z poprzednich edycji

Arena Produkcji z nowym terminem!

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram